В ходе голосования за внесение на рассмотрение СНБО Украины ограничений в отношении неугодных режиму телеканалов NewsOne и 112 Украина было замечено, как минимум, четыре лишних голоса.

Об этом в понедельник, 8 октября, на своей странице в Facebook написал журналист Алексей Братущак.

Он обратил внимание, что голоса отдавали не только депутаты, присутствующие на заседании Верховной рады, но и «пустующие кресла». Это отчетливо видно, если сравнить наполненность зала с экраном, показывающим количество голосов. Таким образом Братущак выявил по меньшей мере четыре «мертвых души».

«Следовательно, реально «за санкции» проголосовало не 229 депутатов, а максимум 225. Это значит, что голосов для результативного голосования не хватило. И голосование было сфальсифицировано», — рассказывает журналист.

При этом нельзя не отметить, что все четыре случая пришлись на сектор Блока Петра Порошенко.

Ранее NewsFront сообщал, что Верховная Рада порекомендовала Совету национальной безопасности и обороны Украины ввести ограничительные меры против компаний, которые входят в структуру телеканалов «112 Украина» и «NewsOne». Голосование состоялось в прошлый четверг, 4 октября.

Обязательно подписывайтесь на наш канал, чтобы всегда быть в курсе самых интересных новостей News-Front|Яндекс Дзен

Зло не може перемогти зло. Якщо ви злом боретесь проти зла, то ви лише примножуєте зло.До чого це я?Рішення Ради про «накладення санкцій» на Ньюзван та 112-й було сфальшовано. Так, це стара хвороба українського парламенту – кнопкодавство. На відео можна побачити щонайменше один зафіксований випадок кнопкодавства. Цього вже достатньо, щоб парламент повернувся до голосування.Але це не єдиний випадок кнопкодавства під час того голосування. Якщо порівняти порожні місця у момент голосування та результати, яке висвітило електронне табло, то можна знайти щонайменше 4 випадки, коли «проголосував» вільний стілець.Відповідні скріни теж додаю.Отже, реально «за санкції» проголосували не 229 депутатів, а щонайбільше 225. Це означає, що голосів для результативного голосуваня не вистачило. І голосування було сфальшоване.Усі 4 випадки кнопкодавства зафіксовані у секторі фракції БПП. Це важливий момент. Бо порохоботи та порохоЛОМи почали розганяти хвилю, ніби цим зверненням до РНБО Рада підставила Порошенка. Ага, депутати БПП зі штанців вилазили, щоб підставити свого лідера.Нині у Раді є постанова, яка пропонує скасувати рішення «про санкції». Наведені мною факти кнопкодавства є аргументом, чому ця постанова має бути підтримана. Але, скоріше за все, не буде підтримана більшістю. Бо автори постанови – екс-регіонали Вілкул та Шуфрич. А наші демократи не можуть голосувати за пропозиції «ворогів держави».І здоровий глузд, що не можна фальшувати рішення Ради, що треба «бити по руках» фальсифікаторів, не працює. Перевірено на кількох попередніх фактах кнопкодавства, які я фіксував, звертався до «нових облич зразка 2014-го», і в результаті – тиша. Хоча може цього разу буде інакше? Може у парламенті таки знайдуться добродії, які відкрито виступлять проти зла (у вигляді фальсифікацій)? Вілкул та Шуфрич на таких не тягнуть. Бо є вовками в овечій шкурі. Як і 112-й та Ньюзван, які видають з себе головних борців за свободу слова в Україні.

Опубликовано Oleksii Bratushchak Понедельник, 8 октября 2018 г.


Ньюс Фронт на Яндекс. Дзен