Депутат городского совета Черновцов с помощью автовышки через окно пробрался в кабинет мэра

Соответствующее видео на своей странице в «Фейсбуке» обнародовал ранее смещённый с должности мэра Алексей Каспрук. На ролике видно, что машина подъехала к окнам мэрии. На ней до окна второго этажа поднялся мужчина в белой рубашке.

Дива дивні в Чернівцях.В суботу, посеред білого дня невідомий, вскривши вікно проник до кабінету міського голови.Подейкують, що тим невідомим був доктор економічних наук, депутат Ростислав Білик, якій діяв під безпосереднім керівництвом Продана. Запитань безліч:Чи то Білик перед вироком суду за купівлю голосів тренується в новій крімінальній професії?Чому Продан не поліз? В нього ж є хоч якісь підстави ломати комунальне майно і нишпорити окупованим кабінетом мера…Навіщо треба було ризикувати життям такого цінного депутата, який навряд чи має допуск для роботи на висоті? Чому б це не доручити комусь з досвідчених працівників господарської групи і що там було в кабінеті такого, що не мав бачити простий робітник? Після перевороту ключі віддав, кабінет здав.Іван Васильович… Ой, Василь Сафронович там навіть шведского посла приймали! :-)P.S. Останнім часом почастішали випадки проникнення в помешкання шляхом віджиму вікон злодіїв, які обкрадають городян. Бачимо депутати вже освоїли ці навички. Чернівчани, будьте пильними!

Опубликовано Олексій Каспрук Воскресенье, 19 августа 2018 г.

Позже секретарь черновицкого горсовета Василий Продан, который исполняет обязанности мэра города, объяснил, почему депутату пришлось так подниматься в помещение.

— Вчера, в субботу, в этом кабинете я проводил совещание по дорогам. После окончания совещания последний выходящий из кабинета закрыл дверь. Двери здесь закрываются на магнитный замок, установленный ещё два года назад. Без пульта открыть его нельзя. Нажимаем кнопку — и лишь после этого дверь можно открыть. А этот брелок остался здесь на рабочем столе, — рассказал Продан.

По словам Продана, между двумя вариантами — высверлить замок или вызвать автовышку — сотрудники мэрии выбрали второй


Ньюс Фронт на Яндекс. Дзен