В автобусе повреждены пять окон, пострадавших нет

Преступность на Украине: в Киеве расстреляли автобус

На Украине в Киеве из пневматического оружия обстреляли маршрутный автобус. Об этом сообщает пресс-служба местной полиции.

Полицейские проводят осмотр места происшествия, собирают улики, опрашивают свидетелей и очевидцев.

Водитель автобуса рассказал, что во время рейса услышал звук хлопков. На автобусной остановке он решил проверить транспортное средство, и заметил на пяти окнах повреждения небольших размеров.

«В автобусе в этот момент находилось 15 пассажиров. Никто из них не пострадал», — сообщили в полиции.

Столичні правоохоронці з’ясовують обставини пошкодження скла в автобусі (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО)Поліцейські проводять огляд місця події, збирають докази, опитують свідків та очевидців. У результаті інциденту ніхто не постраждав.Після повідомлення водія, який чув хлопки, на місце негайно виїхала слідчо-оперативна група Святошинського управління поліції.Під час спілкування водій автобуса повідомив правоохоронцям про звук хлопків, які він почув під час рейсу. На автобусній зупинці чоловік вирішив перевірити транспортний засіб, і помітив на п’яти вікнах пошкодження невеликих розмірів.В автобусі на цей момент перебувало 15 пасажирів. Ніхто з них не постраждав.Правоохоронці з’ясували, що, ймовірно, пошкодження спричинені пострілами з пневматичної зброї.Відомості про подію належним чином зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Святошинського управління поліції. Проводиться перевірка, після якої буде надана правова кваліфікація інциденту.Відділ комунікації поліції КиєваМалишева ТетянаПосилання на оперативне відео та коментар: https://www.youtube.com/watch?v=MJDE26m9WUQ

Опубликовано Відділ комунікації поліції Києва 4 мая 2017 г.

На Украине все чаще фиксируются убийства из огнестрельного оружия, взрывы гранат, кражи. Проблема заключается в том, что в стране в руках злоумышленников появилось значительное количество оружия. Вооружение поступает от бойцов зоны «АТО», которые незаконно перепродают оружие на «черный рынок». Преступность в стране стремительно растет.